Trwałość elewacji

wooden-pier-1443607-m

Jeśli już sam stawiam na elewacje to tylko z tymi producentami, którzy są w stanie dać mi tylko i wyłącznie najlepsze rozwiązania techniczne powiązane mimo wszystko z drewnem. Oczywiście w moim przypadku najlepszym wyjściem jest dobra klasa drewna, czyli taka, która jest w stanie zapewnić mi także długowieczność materiału a powiedzmy sobie szczerze nie jest to naprawdę proste.

Wiele organizmów takich jak grzyby czy owady może doprowadzić do zniszczenia mojej elewacji drewnianej zwłaszcza, jeśli znajduje się ona z zewnętrznej strony. Dlatego też naturalna selekcja w moim przypadku jest po prostu wskazana tylko, wtedy będę w stanie dokonać dobrego wyboru, który będzie powiązany z trwałością przed wspomnianymi przeze mnie wyżej czynnikami czy szkodnikami. Dlatego chodź muszę wydać sporo pieniędzy wolę postawić na klasę 1 drewna jest ono chyba najbardziej trwałe z wszystkich dostępnych opcji.

 

wooden-boards-1443470-m

Dlatego tatajuba jest drzewem egzotycznym, które najlepiej pasuje właśnie pod elewację. Omijam klasę 5, ponieważ jest to najgorsze i ogólnodostępne drewno na rynku.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply